Temelleri 1990 lı yıllarda atılan TR Tours, 20 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece Antalya'da değil Türkiye'nin de önde gelen ve başarılı Otel Rezervasyon Sistemi hizmeti veren bir teknoloji ve turizm şirketi haline geldi. Tüm faaliyetlerinde ulusal ve uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten TR Tours, Türkiye'de her zaman bir adım önde olmayı kendine ilke edinmiştir.

TR Tours'un bir iştiraki olan Otel Rezervasyon Sistemi (ORS), turizm sektöründe 20 yılı aşkın tecrübeyle, otellerin ihtiyacı olabilecek tüm özellikleri içeren, son teknoloji ile oluşturulmuş online otel rezervasyon sistemidir.
Başlarda bir kaç otelin kullanmış olduğu ORS sistemi, daha sonraları yüzlerce otel kullanmaya başlanmıştır. Uzman kadro ile otellerin hergün değişen gereksinimlerini bir arada sunmayı hedefleyerek yeni ORS sistemini yepyeni arayüzü ve daha kolay responsive olan admin paneli ile 2014 başlarında hizmete sunulmuştur. Yine misafir memnuniyetini arttırmak ve otel yetkililerinin artan talepleri doğrultusunda Uçak Rezervasyonu ve Channel Manager gibi modüllerde sisteme dahil ettiğimiz son yeniliklerdir.

MİSYONUMUZ

ORS olarak Otellerin en kapsamlı ve en iyi sistemi sunarak misafirlerin otellere olan güvenini ve memnuniyetini kazanmaktır. Turizm ve teknolojinin iç içe ilerlediği günümüzde, misafirlerin otelin sayfasında ve otelin sunduğu hizmetleri ve ürünleri rahatlıkla incelemelerini sağlayıp arzu ettikleri ürünleri kolayca alabilmeleri sağlanmıştır.VİZYONUMUZ

Türkiye'nin ilk online otel rezervasyon sistemi alanında ilklerden biri olarak öncülük yaptığımız bu sektörde sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda sistem ve hizmetler sunmayı amaçlarken oteller, misafirler ve acenteler için ileri görüşlülük, güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyoruz.

1

NEDEN
BİZ ?