English

ORS Channel Manager ile, artık tek bir panelden tüm online dağıtım kanallarınızı yönetebilirsiniz. Online satış kanallarını (Booking.com, Expedia, vs.), gerçek zamanlı olarak yöneterek hem zamandan tasarruf etmiş, hem de satışlarınızı artırmış olursunuz.

ORS Channel Manager, 150 nin üstünde online tatil satış portalları, GDS ve IDS kanalları ile entegre olabilmektedir.

EŞ ZAMANLI
VERİ GÜNCELLEME

Bağlantı şeklinin XML veri yapısı sayesinde gerçek zamanlı ve çift yönlü olmasıdır.

SINIRSIZ PORTAL
ENTEGRASYONU

Sınırsız sayıda online portallarla entegrasyon sağlanmaktadır.

HAVUZ KONTENJAN
ÖZELLİĞİ

Rezervasyon gelmesi durumunda, diğer satış kanallarında kontenjanınız otomatik olarak düşer.

RAKİP OTEL
FİYAT TAKİBİ

Belirlediğiniz otellerin fiyatlarını karşılaştırabilir ve fiyat analizi yapabilirsiniz.

VERİ SENKRONİZASYONU

Tüm verilerin senkronizasyonu 24 aylık bir takvim üzerinden tek bir tıkla yapılabilmektedir. Diğer Firmalarda ise, her bir portal için ayrı ayrı tıklayarak güncellemeler yapılmakta, bu da zaman kaybı ve hatta "short" yaşanmasına sebebiyet oluşturmaktadır.

GERÇEK ZAMANLI YÖNETİM

ORS Channel Manager üzerinden sisteme işlenecek herhangi bir fiyat, aksiyon,müsaitlik, minimum konaklama vb. güncellemeler anında satış kanallarına yansıtılmaktadır.

KANAL BAĞLANTISI (GDS)

650.000'den fazla seyahat acenteleri aracılığıyla doğrudan odalarınızı satabilirsiniz.
* Tüm seyahat acenteleri aracılığıyla oda satabilmek
* ORS aracılığıyla tüm kanalları (GDS dahil) yönetebilmek

WEB SAYFASI KANAL BAĞLANTISI (IDS)

IDS ile, satmak istediğiniz odalar kontenjan aşımı riski olmadan tüm web sayfası kanallarına dağıtılır. Rezervasyon gerçekleştikten sonra en kısa sürede satıcı web sitesi ORS 'ye bildirir ve kalan kontenjan diğer tüm sitelerde anında 7/24 güncellenir. IDS Yönetimi ile, GDS ve ulusal veya bölgesel dağıtım web siteleri de dahil olmak üzere tek bir extranetten 150'den fazla satış web sitesini yönetebilirsiniz.

RAPORLAMA

Raporlama sistemi, satış gelen acentelerin rezervasyon sayılarına göre oranı, artış ve düşüşleri, genel büyüme oranları gibi bir çok ayrıntıyı içerisinde barındırmaktadır.

KULLANICI DOSTU ADMİN PANELİ

Panelde birden fazla kullanıcı yetkilendirilebilmektedir. Ayrıca yapılan rezervasyonlar online portallardan ayrı ayrı değil, tek bir adresten mail olarak gelmektedir. Yapılmış olan yine tüm portalların rezervasyonları tek bir panelden kontrol edilebilmektedir. Sistemde yapmak istediğiniz stop sale ya da fiyat güncellemeleri, gün gün yapılabildiği gibi, tek tıkla belirli tarih aralıklarına da uygulanabilmektedir. İsteğe göre her portala ayrı ya da hepsine aynı olmak üzere iptal şartları tanımlanabilir.Yine grup otellerde yetkili kullanıcı, tek bir panel üzerinden oteller arası geçiş yapabilmektedir.

EŞ ZAMANLI SATIŞ

Portallara tek tek oda kontenjanı tanımlamaya gerek kalmadığı gibi, bir oda için kullanılacak tüm komaklama seçenekleri (5 çeşite kadar Oda Kahvaltı, İadesiz Oda, Last minute oda,…vb) eş zamanlı çalışılan tüm portallarda satışa sunulabilmektedir.

TAKVİM ÜZERİNDEN PLANLAMA

24 ay ilerisine kadar, 14 günlük takvimler üzerinde planlama yapılabilmektedir. Bu takvim üzerinde tek bir tıkla tüm bağlı dağıtım kanalları güncellenebilmektedir.

NEDEN
BİZ ?